7.5kg Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 Front Rear Maintenance for Building Corner Splicing
পণ্যের বিবরণ:
| উৎপত্তি স্থল: | চীন |
| পরিচিতিমুলক নাম: | CHARMING |
| সাক্ষ্যদান: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| মডেল নম্বার: | P3.91 |
প্রদান:
| ন্যূনতম চাহিদার পরিমাণ: | 1 |
|---|---|
| মূল্য: | আলোচনাযোগ্য |
| প্যাকেজিং বিবরণ: | কার্টন কেস, কাঠের কেস, ফ্লাইট কেস |
| ডেলিভারি সময়: | পেমেন্টের পরে 30 কার্যদিবস |
| পরিশোধের শর্ত: | টি/টি, এল/সি, ওয়েস্টার্ন ইউনিয়ন, পেপাল, নগদ |
| যোগানের ক্ষমতা: | প্রতি সপ্তাহে 500 পিসিএস |
|
বিস্তারিত তথ্য |
|||
| সুরক্ষা স্তর: | IP65 | রিফ্রেশ হার: | 7680Hz |
|---|---|---|---|
| কাজের তাপমাত্রা: | -20 ~ 60 ℃ ℃ | স্ক্যান মোড: | 1/16 স্ক্যান |
| আয়ুষ্কাল: | ≥50000 ঘন্টা | পিক্সেল ঘনত্ব: | 65536 |
| বিশেষভাবে তুলে ধরা: | 7.5kg right angle LED cabinet,P3.91 LED display for building corner,4000nits IP65 rental LED display |
||
পণ্যের বর্ণনা
7.5kg Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 Front Rear Maintenance for Building Corner Splicing
7.5kg Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 Front Rear Maintenance for Building Corner Splicing
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Brightness | 4000CD/m² |
| Cabinet Weight | 7.5 kg |
| Grey level | 14-16 bit |
| Max. Power | 200W |
| Maintenance | Front & Rear |
| View angle | 120° |
Product Features
-
Ultra‑light 7.5kg for corner structural load reduction
-
Right angle eliminates dark gaps at building corners
-
Activity positioning pin supports whole cabinet replacement
-
Replace only damaged unit without touching good ones
-
Semi‑automatic corner guard for faster handling
Product Gallery
এই পণ্য সম্পর্কে আরও বিশদ জানতে চান



