CH-Pro Series Outdoor Automatic Corner LED Cabinet P3.91 Big Buckle for High Frequency Rental Fleet
পণ্যের বিবরণ:
| উৎপত্তি স্থল: | চীন |
| পরিচিতিমুলক নাম: | CHARMING |
| সাক্ষ্যদান: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| মডেল নম্বার: | P3.91 |
প্রদান:
| ন্যূনতম চাহিদার পরিমাণ: | 1 |
|---|---|
| মূল্য: | আলোচনাযোগ্য |
| প্যাকেজিং বিবরণ: | কার্টন কেস, কাঠের কেস, ফ্লাইট কেস |
| ডেলিভারি সময়: | পেমেন্টের পরে 30 কার্যদিবস |
| পরিশোধের শর্ত: | টি/টি, এল/সি, ওয়েস্টার্ন ইউনিয়ন, পেপাল, নগদ |
| যোগানের ক্ষমতা: | প্রতি সপ্তাহে 500 পিসিএস |
|
বিস্তারিত তথ্য |
|||
| পিক্সেল পিচ: | 3.91 মিমি | রক্ষণাবেক্ষণ পদ্ধতি: | সামনে এবং পিছনে |
|---|---|---|---|
| সর্বোচ্চ শক্তি: | 200W | সুরক্ষা স্তর: | IP65 |
| পিক্সেল ঘনত্ব: | 65536 | রিফ্রেশ হার: | 7680Hz |
| উজ্জ্বলতা: | 3500 CD/m² | ||
| বিশেষভাবে তুলে ধরা: | P3.91 outdoor LED cabinet,automatic corner LED display,high frequency rental LED screen |
||
পণ্যের বর্ণনা
CH-Pro Series Outdoor Automatic Corner LED Cabinet P3.91 Big Buckle for High Frequency Rental Fleet
CH-Pro Series Outdoor Automatic Corner LED Cabinet P3.91 Big Buckle for High Frequency Rental Fleet
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Brightness | 3500 CD/m² |
| Protection Level | IP65 |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| Life span | ≥50000 Hours |
| Cabinet Weight | 7.9kg |
| Maintenance | Front & Rear |
| Max. Power | 200W |
Product Features
-
Semi‑automatic corner guard reduces manual steps during stacking
-
Big buckle enables single‑handed cabinet locking and unlocking
-
Press‑to‑open control box cover for faster maintenance access
-
Dust‑proof silicone ring prevents water vapor inside control box
-
Activity positioning pin allows whole cabinet replacement without touching good cabinets
Product Gallery
এই পণ্য সম্পর্কে আরও বিশদ জানতে চান



